Gizlilik Politikası (Türkçe)

-  Uygulama, örneğin ad, fotoğraf veya konum gibi kullanıcı kişisel verilerini toplamaz.

-  Sonuç olarak, uygulama herhangi bir kişisel bilgiyi başka herhangi bir kuruluş veya üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

-  Üçüncü taraf şirketlere, uygulamamızı ziyaret ettiğinizde reklam sunma ve belirli anonim bilgileri toplama izni veriyoruz. Bu şirketler, reklam sağlamak için Google Reklam Kimliğiniz, cihazınızın türü ve sürümü, tarama etkinliği, konum ve cihazınızla ilgili diğer teknik veriler gibi anonim bilgileri kullanabilir.

-  Google ve diğer üçüncü taraflar bilgilerinizi reklam amacıyla topluyor olabilir. Google'ın (AdSense ve / veya AdMob) verilerinizi nasıl kullandığı ve onlara gönderilen verilerinizi nasıl kontrol edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki linki takip edin.

https://policies.google.com/technologies/partner-sites

-  Tüm içerik farklı web sitelerinden sağlanmaktadır. Bu nedenle, uygulamanın görüntülenen içeriğe doğrudan erişimi yoktur ve uygulama bu web sitelerinden herhangi bir veri saklamaz.

-  Uygulamayı kullanmak istiyorsanız, YouTube'un Hizmet Şartları'nı ve Google Gizlilik Politikası'nı kabul etmeniz gerekir. Kullanıcılar uygulamayı indirir ve kullanırsa, kullanıcılar YouTube Hizmet Şartları'na ve Google Gizlilik Politikası'na tabi olmayı kabul ederler.


-  YouTube'un Hizmet Şartları
https://www.youtube.com/t/terms
-  Google Gizlilik Politikası
https://policies.google.com/privacy

-  Telif hakkını ihlal eden içeriği bildirmek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanın:
https://www.youtube.com/howyoutubeworks/policies/copyright/

-  Vidyoların arka plan müziği olarak sunulmasına ve YouTube Hizmet Şartları uyarınca vidyo veya müzik indirilmesine izin vermeyiz.

Sorumluluk Reddi Beyanı;

Cuman Software devlet kurumlarını temsil etmemektedir. Living Abroad ve diğer mobil uygulamalarda kamuya açık olarak görüntülenen veriler, devlet web siteleri ve veri kaynağı olarak belirtilen üçüncü taraflar tarafından sağlanmaktadır.

Cuman Software bu verileri oluşturmaz, doğruluğunu teyit etmez veya veri sağlayıcının elindeki en güncel veriler olduğunu garanti etmez. Çoğu veya tüm veriler için veriler yaklaşıktır ve bir miktar hata payı vardır. Veriler, veri sağlayıcılardan veya Cuman Software'dan kaynaklanan hatalar içerebilir. Cuman Software, gerçek verilerde farklı ülke veya bölge adları kullanabilir.

Cuman Software, verilerin doğruluğu, uygunluğu veya eksiksizliği konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez ve bu verilerdeki herhangi bir hata, eksiklik veya diğer kusurlar, gecikmeler veya kesintilerden veya bu verilere dayanarak yapılan herhangi bir işlemden sorumlu tutulamaz. Cuman Software veya veri sağlayıcılarımız, burada sunulan verileri kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır.

Uygulamalar, araba, emlak, haber, ajanslar, nakliyat, vize, iş, alışveriş ve süpermarket web sitelerinin tek bir yerde eklendiği araçlardır. Uygulamalarımız, marka adlarının adil kullanımı içindir. İlgili sitelerin hüküm ve koşullarına saygı duyuyoruz, adları ve logoları kullanırken gerekli tüm yönergelere dikkat ettik. Uygulamamızda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyali kullanmamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık, yine de (site sahipleri) şartlar ve koşullarınızı ihlal eden herhangi bir şey bulursanız, lütfen bize yazın sorunu çözeceğiz.

Herhangi bir sitenin kullandığı grafikler üzerinde herhangi bir telif hakkı talep etmiyoruz. Bu uygulama sadece birkaç sayfaya erişmek için kolay bir araçtır. Bahsettiğimiz varlık isminde marka ile doğrudan bir ilişkimiz olduğunu iddia etmiyoruz.

Web sitesinin tüm içeriği ilgili web sitesine aittir. Diğer web sitelerinin içerikleri/logoları üzerinde hiçbir telif hakkımız yoktur. Herhangi bir ayrıntı için lütfen bize mail atın. Bu üçüncü taraf sitelerinin ayrı ve bağımsız gizlilik politikaları ve koşulları vardır. Lütfen gizlilik politikalarını ve hüküm ve koşullarını dikkatlice okuyun.

---

Privacy Policy (English)

-  The app doesn’t collect any user personal data as, for example, name, photo or location.

-  Consequently, the app doesn’t share any personal information with any other entity or third parties.

-  We allow third-party companies to serve ads and collect certain anonymous information when you visit our app. These companies may use anonymous information such as your Google Advertising ID, your device type and version, browsing activity, location and other technical data relating to your device, in order to provide advertisements.

-  Google and other third parties may be collecting your information for advertising purposes. To learn more about how Google (AdSense and / or AdMob) uses your data and how you can control your data sent to them, please visit https://policies.google.com/technologies/partner-sites

 

-  All content is provided from different websites. Therefore, application does not have direct access to the content displayed and application does not keep any data from these websites.

-  If you want to use application, you have to agree YouTube's Terms of Service and Google Privacy Policy. If users download and use application, users are agreeing to be bound by the YouTube Terms of Service and Google Privacy Policy.


-  YouTube's Terms of Service
https://www.youtube.com/t/terms
-  Google Privacy Policy
https://policies.google.com/privacy

-  To report content that is in violation of copyright, please use the following link:
https://www.youtube.com/howyoutubeworks/policies/copyright/

-  We do not allow videos to be provided as background music and download video or music in accordance with the YouTube Terms of Service.

Disclaimer;

Cuman Software does not represent government entities. The data publicly displayed on Living Abroad and other applications are provided by government websites and third parties specified as data sources.

Cuman Software does not create this data, does not confirm its accuracy, or warrant that it is the most up-to-date data available to the data provider. For most or all data, the data are approximate and have some margin of error. Data may contain errors caused by data providers or Cuman Software. Cuman Software can use different country or region names in the actual data.

Cuman Software assumes no liability for the accuracy, suitability or completeness of data and cannot be held responsible for any errors, omissions or other defects, delays or interruptions in such data or any action taken based on such data. Cuman Software or our data providers will not be liable for any damages resulting from your use of the data presented here.

Apps are tools to use are added, vehicle, real estate (property), news, agencies, shipping, visas, jobs, shopping and supermarket websites in one place. Our apps are for fair usage of brand names. We respect the terms & conditions of respective sites, have taken care of all necessary guidelines while using names and logos. We tried our best not to use any copyrighted material in our app, still, if you (site owners) found anything that violates your terms and conditions please write us we will resolve the issue.

We don't claim any copyright on graphics that any site using. This app is just an easy tool to access a few pages. We don't claim to have any direct relationship with the brand on the entity name we mentioned.

All contents of the website are owned by the respective website. We have no copyright over the contents/logos of other websites. For any details please mail us. These third-party sites have separate and independent privacy policies and terms. Please read their privacy policy and terms and conditions carefully.